ua en ru

У мережі показали вражаюче відео військових навчань спецназу ЗСУ

У мережі показали вражаюче відео військових навчань спецназу ЗСУ Фото: Солдат ВСУ (РБК-Україна)

На навчаннях були присутні інструктори з Литовської Республіки

У мережі з'явилося відео, на якому зафіксовано, як з 24 по 26 жовтня 2017, згідно з Планом бойової підготовки в одній із частин Сил спеціальних операцій, було проведено тактико-спеціальне навчання з бойовою стрільбою. Про це повідомило командування Сил спеціальних операцій ЗС України на своїй сторінці в Facebook.

"На даному навчанні були залучені особовий склад військової частини, представники країн-партнерів, група оцінювачів з Командування СЗРО ЗСУ та інших військових частин. Також було задіяно вертоліт від ПС ЗСУ, реанімаційна група від одного з військових госпіталів та інструктора з Литовської Республіки", - йдеться в повідомленні.

Під час проведення навчань командування здійснило попереднє оцінювання військової частини за стандартами НАТО.

На підсумковому брифінгу, представники штабу НАТО відзначили високий рівень підготовки, оснащення та навченості особового складу військової частини та намічені майбутні кроки подальшої співпраці у рамках проведення спеціальних операцій.

Відео: Військові навчання (facebook.com/usofcom)

Нагадаємо, що в мережу виклали відео проходження танкових навчань Збройних Сил України. Відеозапис відразу придбав широку популярність серед користувачів соцмереж завдяки вражаючим кадрів з поля військових навчань. Особливо піднесеного настрою додає зворушливий саундтрек, від якого аж "мурашки по тілу". В даному випадку мова йде не про постановочних кадрів, а реальних зйомках військових навчань українських бійців і техніки.

Також ЗМІ оприлюднили фантастичні фото і відео військових навчань авіації на Волині.

Раніше повідомлялося, що бійці ВДВ відреагували на нову реформу. Нещодавно прес-служба Високомобільних десантних військ ЗСУ повідомила, що українські десантні війська перестануть носити берети блакитного кольору, а замість них будуть використовуватися головні убори бордового кольору. У свою чергу, десантники не особливо зраділи цим нововведенням.