ru ua

У мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит С

У мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит С Фото: facebook.com/yana.hospitallers

Треба купити ліки

Відомий український волонтер Яна Зінкевич просить українців допомогти бійцеві української добровольчої армії, який хворий на гепатит С. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

"Один з наший бійців УДА захворів на гепатит С. Це людина багатьом відома, доброволець з 2014 року (спочатку в лавах ПС, опісля в лавах Уда. Бієць 5 бату Уда)Ми уже зробили всі аналізи та йому призначили лікування. Гепатит С, вилікувати тяжко, але це можливо. Так як самій хворобі пару місяців, гарантію виздоровлення дають майже 100 %. Бієць молодий чоловік, 30 ти років, житель Дніпра. По зрозумілим причинам, вся інформація на виписках та сканах, про нього, затерта", - написала Зінкевич.

"Загально все поки йде по наміченому плану, але без вашої допомоги нажаль не обійтись. Зараз потрібно придбати ліки на перший трьохмісячний курс. Майже всі питання уже закриті, потрібно купити 3 упаковки препарату по 300$ кожна (тобто 900$ мінімальна сума, яка потрібна уже "НА ВЧОРА".) (Відповідаючи наперед на запитання, він, як і всі ми з Уда, немає УБД, під безкоштовні програми для АТО він не потрапляє. Деякі клініки можуть прийняти за меншу ціну, але вона виходить більша ніж, якщо закупити саме цей препарат який приписали)", - повідомила Яна.

Реквізити для допомоги:
5168 7422 1694 9689 Яна Зінкевич (ми відкрили цю картку, для його потреб)

Для переказів з-за кордону:
Western Union та Money Gram: ПІБ (латин): Yana Zinkevich (обов'язково напишіть. що це для бійця)

Імейл: hospitallers.ato@gmail.ato

У мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит СУ мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит С

У мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит СУ мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит СУ мережі просять допомогти українському бійцеві, який хворий на гепатит ССкріншот (facebook.com/yana.hospitallers)

Нагадаємо, що волонтер повідомила, що у Київ доставили новий борт з пораненими воїнами.