ua en ru

У мережі розповіли про загиблого на Донбасі воїна АТО з позивним "Матрос"

У мережі розповіли про загиблого на Донбасі воїна АТО з позивним "Матрос" Фото: Сергій Альмужний (facebook.com/dostali.hvatit)

В зоні АТО від кулі снайпера загинув боєць 72-ї бригади ЗСУ

В зоні АТО на Донбасі загинув український військовий Сергій Альмужний, позивний "Матрос". Про це повідомив нардеп Семен Семенченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Альмужний захищав Україну в складі батальйону "Донбас", але потім підписав контракт і став бійцем 72-ї бригади Збройних сил України.

"Загинув Сергій Альмужний, позивний "Матрос". Боєць батальйону "Донбас". Боєць 72-ї бригади ЗСУ. Взимку, вони з бійцями 16 бата приїжджали у відпустку підтримати Блокаду. Зовсім нещодавно саме він розповів українцям про гниду – генерала, який розповідав на нулі що "Донбас" - це мародери, які втекли з Іловайська, а "Росія введе війська". У 16-му він був у нас у Внутрішньому корпусі батальйону "Донбас", потім знову підписав контракт з ВСУ. Рвався зі своїм підрозділом на передок. Після Блокади потрапив в Авдіївку", - розповів Семенченко.

"Маленький, смішний, весь час потрапляв у різні веселі історії. Але коли намагалися відсторонити його комбата за те, що відпустив у відпустку на Блокаду - обірвав телефони всіх, кого знав. Став на захист командира. Коли "Донбас" заблокували у Львові, - дзвонив і вимагав дати трубку начальнику поліції. Він, мовляв, повинен почути, що кажуть бійці на фронті. Не змовчав у відповідь на хамство гниди - генерала на нулі. Простий, чесний, небайдужий... За попередньою інформацією снайпер..." - написав він.

У мережі розповіли про загиблого на Донбасі воїна АТО з позивним "Матрос"

Скріншот поста (facebook.com/dostali.hvatit)

Раніше повідомлялося, що із зони АТО відкликали генерала, який назвав добровольців "злодіями, що бігли з Іловайська".