ua ru

У мережі розповіли про пропагандиста Книріка з Криму

У мережі розповіли про пропагандиста Книріка з Криму Фото: Пропагандист Костянтин Книрік

Блогер закликав не забувати "бойовика інформаційної війни"

Керівника проросійського пропагандисткого ЗМІ NewsFront Костянтина Книріка, який живе в анексованому Криму, порівняли з Гіві, зазначивши, що він несе відповідальність за смерті українців не менше терориста.

Відповідний запис опублікував у Facebook блогер Антон Ходза.

"Знайомтесь - це це Книрік. Костянтин Книрік, ватний пропаг*ндон та керівник дезінформаційної агенції NewsFront. Живе в окупованому Криму, ах**нно себе почуває, с*ре людям у мізки, просувається по партійній лінії. Сьогдні цей персонаж топить за показ фільма про "героя" Гіві. Так і потрапив на очі. Він вже давно є на "Миротворці", - написав Хондза.

Блогер також розповів про роботу пропагандиста.

"Якісь лівацько-нацбольські групи, партія Родіна, Русскає Вєчє. Він заснував піар-агенцію "Товаріщ Маузер". ЦІкаво подивитись на клієнтів цієї агенції. А сьогодні Книрік розповідає про розіп'ятих хлопчків завдяки агенції NewsFront, а ще шесетрить помічником члена Ради Федерації РФ. Все за***сь у пацана, коротше кажучи", - додав він.

"До чого я. Не треба забувати таких типів. Не треба забувати, хто розпочав цю війну ще задовго до 2014. Десятиліттями ці книріки жили на українській землі та потихеньку гадили людям в голови, розбещували їх пропагандою, сіяли ненависть, готували ґрунт для вторгнення", - зазначив блогер.

"Книрік - бойовик інформаційної війни. І несе відповідальність за смерті українців не меншу, ніж Гіві, Захарченко та інші упирі. Познайомились? Тепер запам'ятайте. Треба може навіть сайт окремий для пропагандонів запиляти, всіх там зібрати, Стешиних, Коців, Долгових, Наваросія ТБ та інших", - зазначив Хондза.

До речі, Зорян Шкіряк несподівано відреагував на фейк росЗМІ про себе.