ua en ru

У мережі розповіли, скільки українців виступає за силове повернення Донбасу

У мережі розповіли, скільки українців виступає за силове повернення Донбасу Фото: Переселенці (UNDPUkraine)

Зупинка військових дій або надання автономії Донбасу більше підтримується жителями Півдня і Сходу

У мережі повідомили, скільки українців виступає за силове повернення Донбасу Україні. Про це стало відомо з поста на Facebook донецького журналіста Сергія Мацука. Він посилається на дані групи "Рейтинг".

"17% виступають за припинення військових дій і замороження конфлікту, 13% - за надання цим територіям автономного статусу з залишенням у складі України, 11% - за повернення їх силою зброї, 8% - за відділення цих територій від України, 9% не визначилися з відповіддю. Припинення військових дій або надання автономії Донбасу більше підтримується жителями Півдня і Сходу, повернення цих територій силою зброї - більш популярна ідея серед мешканців Заходу і Центру. В той же час не менш 40% опитаних, незалежно від макрорегіону, підтримують ідею про політико-дипломатичному шляху вирішення конфлікту", - написав Мацука.

Журналіст підсумував, що більшість українців все-таки за політико-дипломатичний шлях.

"Висновок: більшість українців за політико-дипломатичний шлях. А це значить тільки одне - це пошук компромісів. Причому не з бойовиками, а всередині, але і зовні", - підсумував журналіст.

Як раніше повідомлялося, Савченко розповіла про візити на окупований Донбас.