ua en ru

У мережі розповіли про дивну поведінку росіянина за кордоном

У мережі розповіли про дивну поведінку росіянина за кордоном Фото: СРСР (pixabay.com/ru/users/rotkvica0)

Чоловік за всі роки так і не вивчив мову

Поліцейська з Одеси Зоя Мельник розповіла історію про 60-річного чоловіка російського походження, який вже 11 років живе за кордоном, але не вміє користуватися світлофорами і критикує державу, у якій живе. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"На поромі з нами плив чоловік років 60-ти, він сам підсів до нас, почувши що ми говоримо по-російськи. Йому потрібно було їхати в Бурленге (центральна Швеція) і він шукав попутників, щоб разом взяти таксі. По дорозі дізналася, що він колишній радянський військовий, живе в Швеції 11 років, має подвійне громадянство, отримує пенсію в Росії розміром в 200 доларів і в Швеції близько 2000 євро (таких соціальних виплат і пенсій в Швеції немає, можливо, він мав на увазі загальний з дружиною дохід), мову так і не вивчив. Критикував шведський уряд і шведський менталітет, говорив, що дивляться з дружиною в сторону Росії. Вже на цьому етапі можна було зробити висновок про людину - не зробивши нічого для тієї країни, яка його прихистила, ні краплі подяки і розуміння що живе за рахунок чужої праці. Адже у свідомості радянської людини державні гроші - це те, що береться нізвідки, такі собі молочні ріки і кисільні береги, які з'являються самі по собі ", - написала вона.

Також Зоя повідомила, що чоловік так і не навчився користуватися світлофором.

"Пізніше обурювався, що невістку, яка народжувала в Швеції, на наступний день вже виписали з пологового будинку. По прибуттю в Карлскруну, ми поїхали на залізничний вокзал, потрібно перейти дорогу, горить червоний сигнал світлофора, машин на цій ділянці зовсім немає, але дочка у мене навчена мало не з народження переходити тільки на зелений. Стоїмо буквально кілька секунд. -Пішли вже - сміється наш супутник і біжить на червоний. -Мама, що він робить, він біжить на червоний ?! арештуйте його! - обурюється дитина. У цей момент я побачила кнопочку на стовпі, вона була така акуратна і непомітна, ну в шведському стилі же, та й забули ми, що це таке - кнопки на світлофорах (на всю Одесу один та й то поламаний) Натиснувши на кнопку переходимо на зелений під захоплені вигуки Лізи) Як людина, яка прожила тут 11 років, не навчилася користуватися світлофором, поняття не маю ", - підсумувала поліцейська.

Нагадаємо, що Притула розповів, про що розмовляв з Дорном після його скандального інтерв'ю.