ua en ru

У мережі розповіли про убитого снайпером бійця АТО

У мережі розповіли про убитого снайпером бійця АТО Фото: Свічки (pixabay.com/geralt)

Боєць із Закарпаття перед смертю півгодини боровся за життя

У мережі розповіли про бійця АТО із Закарпаття Володимира Бричака, який загинув на Донбасі від кулі снайпера. Журналіст Анастасія Федченко поділилася спогадами із зустрічі з українським воїном. Відповідна публікація з'явилася в спільноті "Повернись живим" в соцмережі Facebook.

Журналіст просила бійця розповісти про обстріли, спочатку їй здавалося, що він погоджувався, проте потім вона отримала відмову.

"Сказав тільки, що любить читати філософські книжки, а їх на передовій не вистачає, тому тішиться, коли хтось привозить щось для його бібліотеки. У нього була борода і втомлені очі, і засмаглі руки впевнено тримали автомат. Мужнє обличчя, спокійний голос", - розповіла Федченко.

За її словами, просто в бійниці поруч лежала сіра смугаста кішка.

"Вона велично розляглася і щурила смарагдові очі. "Це Марфа, - сказав боєць. - Є ще дві, десь бігають". Короткий діалог і зовнішність, що чимось нагадує кіношний образ першовідкривача, навіть ковбоя. Вчора я дізналася, що його не стало", - написала журналіст.

Повідомляється, що куля, випущена російським найманцем з боку Горлівки, потрапила українському бійцеві в область серця. Бричак боровся за життя ще півгодини.

У мережі розповіли про убитого снайпером бійця АТО

Скріншот поста акаунта facebook.com/backandalive

Раніше повідомлялося, що на Донбасі від кулі снайпера загинув боєць АТО.