ua ru

У мережі розповіли, як живуть українські депутати

У мережі розповіли, як живуть українські депутати Колаж РБК-Україна

Не всі чиновники вказують у деклараціях нерухоме майно, яким володіють

Деякі українські депутати, судячи з документів, живуть на вулиці, маючи при цьому мільйонний статок. Про це свідчить інформація, зазначена в їх деклараціях, повідомляє Громадський рух ЧЕСНО.

Так, у Сумській міськраді семеро депутатів не вказали в документах жодного квадратного метра. А ось у мільйонера В'ячеслава Калініченко з фракції ВО "Батьківщина" є лише земельна ділянка в 775 кв. м в Сумах.

altФото: Депутати, які не мають житла (chesno.org)

"Так, я живу на земельній ділянці. На земельній ділянці. У мене є адреса прописки. Я його вказав в графі "місце проживання". Так, дякую буду знати, що потрібно вказувати цю інформацію в декларації", - прокоментував депутат.

При цьому Калініченко задекларував чотири позики на загальну суму 8,5 млн грн.

Віталій Бубрик, екс-прокурор міста, взагалі не має ніякого житла.

"Так, не маю житла. Живу в приймах. Насправді дещо змінилася ситуація. Що саме мені декларувати? А якщо я у рідних живу? Ну мабуть не задекларував. Ну немає, свого житла у мене немає. Якщо б у мене було житло, я б його задекларував. Там є нерухомість, нежитлова, вона задекларована, все майно своє я задекларував, а житла дійсно у мене немає вже кілька років", - зазначив Бурбик.

altФото: Депутати з найбільшій кількість землі (chesno.org)

В список "бездомних" поповнили ще двоє представників ВО "Батьківщина". Багатодітна мати Ольга Фірсова не володіє ні житлом, ні землею. Каже, що живе у чоловіка. А у директора комунального підприємства Євгена Скоробагатского є тільки два нежилих приміщення загальною площею в 4 тис. кв.м і п'ять автомобілів: OPEL Omega 2.0, три ВАЗ і NISSAN Note у дружини. Сам він, за його словами, проживає у тещі.

altФото: Депутати, які мають найбільші позики (chesno.org)

Керівник та заступник фракції ВО "Свобода" Юлія Левченко і Дмитро Амосов не мають ні кола, ні двора, як і їх колеги. При цьому Левченко прописана у батьків у селі Стецьківка, але проживає в іншому місці, яке не називає.

Віталій Мельник з "БПП "Солідарність" володіє тільки машиною.

До речі, у заступника прокурора Київської області знайшли елітну нерухомість.