ua en ru

У мережі повідомили, як бойовики провалили "мобілізацію" на Донбасі

У мережі повідомили, як бойовики провалили "мобілізацію" на Донбасі Колаж РБК-Україна

У "ДНР" триває вербування місцевих жителів для проходження "військової служби"

У самопроголошених республіках на сході України терористи намагаються залучити місцеве населення до участі у своїх банди, тому проводять так звану мобілізацію. Про це розповів координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Він повідомив, що в "ДНР" триває масштабна кампанія вербування місцевих жителів для проходження "військової служби".

"Так, міську і районні "адміністрації ДНР" р. Макіївка (Червоногвардійського, Центрально-міського, Совєтського, Кіровського, Гірницького районів Макіївки) надійшли повідомлення з Макіївських "військових комісаріатів ДНР" про необхідність забезпечити термінову явку в "військові комісаріати" співробітників адміністрацій чоловічої статі", - написав Тимчук.

Повідомляється, що під час відвідування людям було запропоновано перейти в ряди НЗФ "ДНР" з заробітною платою від 15 тис. рублів і повним забезпеченням під час проходження військової служби формою та безкоштовним харчуванням. За словами представників "комісаріатів", зазначені дії обумовлені нестачею кадрів в армії "ДНР".

У мережі повідомили, як бойовики провалили "мобілізацію" на ДонбасіУ мережі повідомили, як бойовики провалили "мобілізацію" на Донбасі

Скріншот поста (facebook.com/dmitry.tymchuk)

У свою чергу, в "ЛНР" через так звані "паспортні столи" системи "МВС ЛНР", окупанти з'ясовують реальна кількість "приписного особового складу" і уточнюють мобілізаційні приписи.

"Як з'ясувалося в ході перевірки, в окремих районах та населених пунктах до 60% приписного "особового складу" та "військовозобов'язаних" в реальності не проживають за зареєстрованою адресою, при цьому в більшості випадків – виїхали з території, контрольованої "ЛНР", - розповів координатор групи "Інформаційне опір".

За його словами, найбільш "проблемними" в цьому плані виявився Луганськ. Також ще однією проблемою стало ігнорування "військовозобов'язаними" проводяться "мобілізаційних заходів".

"Так, в одному з населених пунктів (у доповіді його ім'я не розкривається) з 378 зареєстрованих людей на місці виявилося лише 143, з яких рівно половина – 72 людини - попросту не з'явилися за викликом", - повідомив Тимчук.

У мережі повідомили, як бойовики провалили "мобілізацію" на Донбасі

Скріншот поста (facebook.com/dmitry.tymchuk)

Нагадаємо, що в "ЛДНР" набирають нових найманців в ряди терористів.