ua en ru

У мережі повідомили, куди попрямував син Авакова після звільнення (фото, відео)

У мережі повідомили, куди попрямував син Авакова після звільнення (фото, відео) Фото: Олександр Аваков (Instagram)

Близькі соратники міністра з "Народного фронту" та його бізнес-партнери навідувалися в МВС

У мережі розповіли, куди поїхав син Арсена Авакова Олександр після свого звільнення з-під варти. Як виявилося, син міністра МВС одразу поїхав до батька на роботу, повідомляється в розслідуванні проекту "Схеми".

Там Аваков-молодший пробув кілька годин. Після цього автомобіль з Олександром покинув територію відомства.

"В половині другого ночі в міністерство приїхав автомобіль, яким користується народний депутат від НФ Денис Дзензерський. На території міністерства автомобіль перебував більше години", - сказано в розслідуванні "Схем".

Відео: Розслідування "Схем" (YouTube/Радіо Свобода)

Близькі соратники міністра з "Народного фронту" та його бізнес-партнери навідувалися в МВС і за день до цього - 31 жовтня, коли співробітники НАБУ і САП затримали сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова. Увечері того дня в МВС приїжджали народні депутати від "Народного фронту»Сергій Пашинський, Денис Дзензерський, Ігор Котвицький, Андрій Іванчук і екс-прем'єр-міністр і лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.

У мережі повідомили, куди попрямував син Авакова після звільнення (фото, відео)У мережі повідомили, куди попрямував син Авакова після звільнення (фото, відео)У мережі повідомили, куди попрямував син Авакова після звільнення (фото, відео)Фото: Авто Ігоря Котвіцького залишає відомство (radiosvoboda.org)

Нагадаємо, напередодні суд відпустив сина Авакова під особисте зобов'язання. Крім того, суд зобов'язав Олександра Авакова здати закордонного паспорта, носити електронний браслет, а також явитися в правоохоронні органи з першої необхідності. Зазначимо, та сторона обвинувачення і сторона захисту залишилися незадоволені рішенням суду.

31 жовтня НАБУ повідомило про підозру Олександру Авакову, колишньому заступнику голови МВС Сергію Чеботарю та представнику фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимиру Литвину в розтраті 14 млн гривень.

Читайте також Аваков-молодший розповів, як його батько-глава МВС відреагував на обшуки.