ua en ru

"Пішла до друзів": в мережі повідомили моторошні подробиці про матір дітей, які загинули під час пожежі в Черкаській області

"Пішла до друзів": в мережі повідомили моторошні подробиці про матір дітей, які загинули під час пожежі в Черкаській області Фото: Пожежа (if.dsns.gov.ua)

Горе-мати залишила дітей і пішла відпочивати до друзів

У мережі повідомили нові подробиці жахливої трагедії в Черкаській області, де в результаті пожежі загинуло четверо дітей. Про це написав перший заступник Нацполиции В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

Аброськін повідомив, що під час проведення розвідки в одній з кімнат будинку були виявлені тіла чотирьох загиблих дітей: 2009, 2013, 2014, 2016 року народження.

За його словами, мати, 1989 року народження, закрила дітей у хаті, а сама пішла відпочивати до друзів.

"Неймовірно болить за нещасних дітей, які були не потрібні при житті ні матері, ні батька", - пише заступник голови Нацполиции.

Він уточнив, що з горе-матір'ю вже працюють слідчі.

"На моє переконання, з такими неблагополучними сім'ями повинні активно працювати соціальні служби. Якби заздалегідь було надано профілактична допомога, дитячих смертей стало б менше", - вважає Аброськін.

"Пішла до друзів": в мережі повідомили моторошні подробиці про матір дітей, які загинули під час пожежі в Черкаській області

Скріншот поста (facebook.com/Vyacheslav.Abroskin)

Нагадаємо, що в Черкаській області у населеному пункті Драбівці стався пожежа в житловому будинку, в результаті події загинули четверо дітей.

Поліція вже порушила кримінальну справу з цього факту пожежі.

Також у мережі з'явилося відео жахливої пожежі, в якому загинули четверо дітей.