ua en ru

В мережі захопилися держслужбовцем-"дивожінкою"

В мережі захопилися держслужбовцем-"дивожінкою" Фото: Працівник держслужби (facebook.com/golsvkiev)

В одному з районів Києва серед держслужбовців знайшли жінку, якій справді подобається її робота

В мережі одну з держслужбовців назвали "дивожінкою". Працівниця здивувала людей своїм ставленням до них, належним виконанням роботи та спокійністю та професіоналізмом. Про "дивожінку" розповів ветеран АТО Леонід Остальцев на сторінці спільноти "Типичное Голосеево - Киев" в соцмережі Facebook.

"Я не знаю, як звати цю прекрасну пані, але я дуже хочу щоб Ви її знали. В Голосїївському ЦНАПі працює оця "Дивожінка", - по іншому не назву. Вона протягом години, що ми там були цілою сім'єю, пояснювала, як правильно заповнювати анкети, якщо ми помилялись (а це було через раз), то обережно виправляла, і казала щоб ми не переймалися - все добре", - розповів Остальцев.

В мережі захопилися держслужбовцем-"дивожінкою"

Фото: "Дивожінка" (facebook.com/golsvkiev)

За словами Остальцева, такого ставлення до громадян в держструктурі він досі ніде не бачив.

"Так само вона зустрічала ще 50 людей які пройшли за час нашої там присутності. Вона одна розказувала куди кому йти, де взяти папери, якщо було потрібно ставала поруч і допомагала заповнити документа. Скажена робота, яку вона робила з легкістю і з приємною посмішкою. Я дивився на неї, і розумів, що людині подобається її робота, бо іншого пояснення її суперякісній роботі я не знайшов. Голосїїво - Вам пощастило, що в Вашій адміністрації працює така крута працівниця. Бережіть її, адже люди на держслужбі, як правило, перетворюються на скряг і буркунів. А вона приємне виключення. Дякую Вам. Сьогодні мій ПТСР спав спокійно і муркотів, адже такого ставлення в держструктурі до громадянина я ніде більше не бачив", - відзначив ветеран АТО.

В мережі захопилися держслужбовцем-"дивожінкою"

Cкріншот поста акаунта facebook.com/golsvkiev

До речі, герой АТО висловив захоплення поліцейськими з Полтави.