ua en ru

У мережі обурені затриманням опозиціонерів, які вийшли на прогулянку в центрі Москви

У мережі обурені затриманням опозиціонерів, які вийшли на прогулянку в центрі Москви Фото: Затримання опозиціонерів у Москві

Російський журналіст Олександр Сотник опублікував репортаж з прогулянки опозиції

2 квітня знову відбулися масові затримання опозиції, москвичі спробували прогулятися по Тверській в бік Манежній площі, але були зупинені поліцією через 300 метрів після початку ходи. Відео з "вінтажної" прогулянки опублікував на своїй сторінці в Facebook російський журналіст Олександр Сотник.

На відео видно, як поліцейські підійшли до москвичів, почали перешкоджати їхньому руху, а до деяких застосували фізичну силу. Після близько 40 осіб заарештували.

"Оригінальна тактика від путінських поліцейських, відсікають натовп, і в метрах 50-70 хапають кого хочуть, як хочуть з довільним ступенем жорсткості. З точки зору закону це кидання в автозаг без пред'явлення претензій є викраденням, втім Путін викрадає цілі півострови, так що свавілля всередині країни для нього насіння", - коментує те, що відбувається Сотник.

Користувачі мережі шоковані таким цинічним вчинком російської влади, і висловили свою думку про те, що відбувається.

"Панове поліцаї, путіна все одно зіллють не сьогодні, то в найближчому майбутньому, а вас не складе труднощів знайти і попросити вас пояснити свої вчинки", - написав Леонід Бронєвой.

"Гуляєш по центру у вихідний день? Ти зрадник, ворог народу і фашисто-ліберал. В автозак його! Ці тварини перестають бачити берега. Вам відгукнеться і буде боляче. Невже не зрозуміло, що навіть сто камазів космонавтів не вивезуть проти розлюченого натовпу в кілька тисяч чоловік. Карлик, одужуй. Що ти робиш?", - прокоментував відео ще один користувач мережі.

"Фашистські поліцаї просто так заарештовують, ні організаторів, ні бешкетників, ні провокаторів, ні агітаторів, а просто людей з натовпу. Людям навіть по місту небезпечно ходити - опинився в центрі під час мітингу - просто так загримів в автозак. Щоб їх закидали коктейлями Молотова в наступний раз! Гебісти х*рові", - пишуть в мережі.

alt

До речі, Сотник дав прогноз про падіння корупційного режиму в РФ.