ua en ru

У мережі обурилися великодніми селфі в церквах

У мережі обурилися великодніми селфі в церквах Фото: Церква (pixabay.com/djedj)

Селфі під час богослужінь на Великдень стали приводом для глузувань

У мережі обурилися тенденцією віруючих робити селфі під час богослужінь. Один з користувачів соцмережі Facebook опублікував невелику підбірку фотографій, на яких любителі робити селфі в храмах "спіймані на місці злочину".

"А може, даремно Він муки перетерпів?", - написав автор публікації Алекс Крепчинський.

Запис чоловіка зібрав близько 600 "лайків" і понад 130 коментарів.

Більшість були обурені подібними діями в харамах.

У мережі обурилися великодніми селфі в церквах

Фото: Жінки роблять селфі в церкві (facebook.com/aleks.krepchinsky)

"Слабоумство придбати так просто, що багатьом навіть не дано відчути цього придбання", "Швидше за все вони ловлять покемона. А що? А раптом?", "Навіщо вони це знімають?! Невже переглядати будуть? ", "Це в Христа Спасителя? В народі "солідний прихід, для солідних панів". Це не храм. Це релігійний бутік", "Так не всі ж вірять, багато підлаштовуються, але не нам їх судити. А взагалі - смішно", "Звичайний дитячий садок. Коли дітки розповідають віршики на ранках, вони більше не бачать очей мам і бабусь, вони мають "щастя" спостерігати тільки телефони, які знімають їх...катастрофа", - прокоментували користувачі.

Проте знайшлися й ті, хто поставився з розумінням до відображених на фотографіях людей. На їх думку, в цьому немає нічого поганого і обурливого.

"Чому ви думаєте, що на всіх фотографіях роблять селфі? А не просто фото з зовнішньої камери або навіть відео знімають?", "Не бачу біди в тому, що не заважає іншим. Не судіть, та...", "Все-таки мені здається, що більшість із тих, хто зображений на цих фотографіях, не селфі робили, а службу знімали", "Не судіть... Люди фотографують урочисту службу, так, безумовно, це не дуже добре, все-таки потрібно концентруватися на молитві, а не фотки робити, але це природне бажання закарбувати мить і поділитися цими емоціями зі знайомими. Ну а що губи збільшені у жінки... та яка різниця які губи, важливо яка душа", - написали під фотографіями.

До речі, у мережі з'явилося вражаюче відео великодньої ночі в Ужгороді.