ua en ru

У мережі обурилися присутстием російських політтехнологів на українському ТБ

У мережі обурилися присутстием російських політтехнологів на українському ТБ Фото: Олексій Ситников з членами "Єдиної Росії" (facebook.com/den.kazansky)

Один з них, Олексій Ситников, співпрацював з окупаційною адміністрацією Криму

Відомий блогер та журналіст Денис Казанський розповів, що російський політтехнолог Олексій Ситников, який співпрацював з окупаційною адміністрацією Криму і працював у команді "губернатора" Севастополя Дмитра Овсяннікова від "Єдиної Росії", спокійно приїжджає в Київ і виступає на українському ТБ. Про це Казанський написав на своїй сторінці в Facebook.

"Заснувати ціле міністерство інформації з мільйонними бюджетами, щоб потім пускати в країну і показувати по ТБ російського політтехнолога з окупованого Криму - це так по-нашому", - обурився журналіст.

У мережі обурилися присутстием російських політтехнологів на українському ТБФото: Олексій Ситников на каналі "112 Україна" (facebook.com/den.kazansky)

Казанський іронічно зазначив, що впевнений в тому, що на майбутніх виборах Ситніков ще й працювати в Україні.

"Упевнений, що на майбутніх виборах Ситніков ще й працювати у нас буде. Відповідний досвід уже є. Мабуть, і на цей раз приїхав не просто так. Ну а чому б і ні, раз СБУ не проти?" – вважає Денис Казанський.

У мережі обурилися присутстием російських політтехнологів на українському ТБ

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Нагадаємо, що Денис Казанський розповів, яку процедуру потрібно пройти людям, які хочуть отримати так званий "паспорт" терористів "ЛНР". Виявляється, щоб отримати заповітний папірець", необхідно здати паспорт громадянина України.

Також він написав, про те, що жителі Донбасу продовжують вірити у всі міфи, які їм розповідають.

За словами журналіста, люди вважають, що є олігархи, які хочуть поневолити Україну заради якихось її незліченних багатств, яких, по суті, немає. Журналіст зазначив, що людей просто навчили боятися "бандерівців".