Сезон грипу: першими в Україні вакцинувалися міністр охорони здоров'я і її заступники

STYLERLIFE        11.11.2016 - 15:29

Уляна Супрун та її заступники закликають українців робити вакцинацію

Міністр охорони здоров'я та її заступники першими в Україні зробили вакцинацію від грипу. Уляна Супрун закликала брати з неї приклад.

Про це повідомляє ТСН.

Впродовж багатьох років поспіль Супрун робить вакцинацію проти грипу. Ця вакцинація не входить до переліку обов'язкових, але саме вона здатна вберегти від нових штамів грипу. Цього року будуть циркулювати три штами - Гонконг, Каліфорнійський і Брізбен. Одна вакцина захищає одразу від трьох штамів вірусу.

Міністр стверджує, що для вакцинації залишився всього місяць. Перші спалахи вірусу очікують в січні.

Вакцини вже завезені в Україну, проте в аптеках їх досі немає. Фармацевти кажуть, що в продажу вони з'являться не раніше понеділка.

"Цього року виробники вирішили заезти в Україну 129 тисяч доз, вже в Україну зайшло 5 тисяч з одної, 50 тисяч з другої, і наступні вже повинні бути до кінця цього місяця. І ще будуть привозити. Ми звернулися до виробників і попросили, щоб вони більше завезли, тому що це державна програма. Виробники будуть привозити лише стільки вакцин, скільки ми будемо використовувати", - зазначила міністр охорони здоров'я Уляна Супрун.

До речі, вакцини від грипу успішно пройшли перевірку якості, - Супрун.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся