ua en ru

В школах Криму дітей примушують малювати плакати до виборів

В школах Криму дітей примушують малювати плакати до виборів Фото: Кримські школярі (Колаж РБК-Україна)

Дітям зробили відповідний запис у щоденниках

В одній зі шкіл Криму школярів примушують малювати плакати, присвячені виборам президента РФ, які повинні відбутися 18 березня 2018 року. Про це повідомляє Кримська правозахисна група на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Про те, що дітей зобов'язали принести в школу плакати розповіли одночасно два незалежних джерела в різних класах однієї школи. Малюнок для конкурсу потрібно намалювати і принести в клас до 13 березня.

"Принести до 13.03 плакат на конкурс малюнків "Мама, тато, я - у виборах бере участь вся родина", - такий запис з'явився в щоденниках школярів однієї з кримських шкіл.

В школах Криму дітей примушують малювати плакати до виборів

Фото: Щоденник (facebook.com/crimeahrg)

За інформацією Кримської правозахисної групи, дітям запропонували привести своїх батьків на вибори і сфотографуватися на тлі дитячих тематичних малюнків.

Відомо, що саме в цій школі буде знаходиться виборча дільниця, на який пройдуть вибори президента РФ.

Кримська правозахисна група просить повідомляти будь-яку інформацію про те, що жителів Криму примушують брати участь у виборах або втягують дітей у політичну агітацію.

В школах Криму дітей примушують малювати плакати до виборів

Скріншот поста (facebook.com/crimeahrg)

А нещодавно, народний депутат Рефат Чубаров розповів про те, що в Криму збирають мігрантів неслов'янської зовнішності, щоб зробити показову картинку для ТБ про вибори в Росії.

"З того, про що нас інформують - вже зранку будуть показувати сюжети, як нібито люди в дуже такому доброму настрої, з великою охотою приходять на дільниці", - зазначає політик.

Чубаров розповідає, що для ТБ будуть зніматися відео з представниками різних національностей в національних костюмах, які нібито в такому вигляді прийшли на вибори.

"Будуть показувати людей у національних костюмах, болгар, німців, а ось тут кримські татари, а от українці у вишиванках, ось ці сюжети всі готуються", - наголосив Чубаров.

До речі, у Росії студентів силою женуть на вибори.