ru ua

У школі Дніпра сталася пожежа

У школі Дніпра сталася пожежа Фото: Пожежа в школі Дніпра (facebook.com/groups)

До цього з батьків збирали по 150 грн на протипожежну безпеку

Вранці 30 березня в школі №20 міста Дніпра сталася пожежа. На щастя, діти ще не встигли зайти в будівлю. Попередньою причиною вогню називають проблему з проводкою. Про це повідомила Олена Тельнова в групі "Батьки. SOS" Facebook.

"Дніпро.. Школа №20...вранці була пожежа, проблема в проводці...півроку тому з батьків збирали по 150 грн на протипожежну безпеку, не рахуючи фонду школи кожен місяць по 50 грн...з кожного учня в школі, так як пожежа почалася рано вранці, діти не встигли зайти в школу, якщо знадобилася евакуація, це було б проблематично...так як центральний вхід завжди закритий. Єдиний вихід із школи - запасний вихід через турнікет з прохідністю в один чоловік. Школярів близько 600...куди звернутися і, як покарати адміністрацію школи?" - запитала Олена в групі.

У школі Дніпра сталася пожежаУ школі Дніпра сталася пожежаУ школі Дніпра сталася пожежаСкріншот (facebook.com/groups)

Користувачі мережі відреагували коментарями на те, що трапилося.

"На фіга турнікети в школі? В екстремальних умовах із-за них не вийдеш нормально, все собі переламати можна в товкучці", - висловилася Христина Дзюба.

"В прокуратуру", - написав Максим Караванський.

"Недбале ставлення", - прокоментувала Олена Цімерман.

У школі Дніпра сталася пожежаСкріншот коментарів (facebook.com/groups)

У свою чергу поліція Дніпра вирішує питання про відкриття кримінального провадження. Про це повідомляється на сторінці Facebook відомства.

"За фактом пожежі в школі вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Соборним відділенням поліції м.Дніпра вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 270 КК, в рамках якого будуть встановлені причини пожежі та всі обставини події.

Як раніше повідомлялося, у Києві перевірили аварійні виходи в дитячій лікарні (фото).

Хайп-таксі #11: "Ваше ставлення до Національної поліції" (відео: РБК-Україна)