Школяр напав на вчительку: стали відомі подробиці про хлопчика

Школяр напав на вчительку: стали відомі подробиці про хлопчика
Колаж РБК-Україна

Класний керівник розповіла про поведінку дитини

Вчителі восьмикласника стверджують, що хлопчик психічно здоровий і крім певної замкнутості у нього ніяких відхилень не спостерігали. Про те, як цей учень потрапив у київську школу, розповідає "Комсомольська правда".

Як повідомляє видання, хлопчика, який скоїв напад на вчительку, звуть Максим. До нинішнього навчального року він жив у місті Калуш, Івано-Франківської області і його вихованням займалася бабуся. Влітку Максим переїхав у Київ до матері. До переїзду в Івано-Франківську область хлопчик три роки жив в Америці.

Директор київської школи Вікторія Кузьменко повідомила, що Максим нічим не відрізнявся від звичайних дітей. В його особовій справі є дані про успішність та довідка від лікарів.

"Абсолютно нормальна характеристика за чотири класу, після цього характеристик немає, оцінки теж середні і різні, і хороші, і погані, і 11 балів і менше. У медичній довідці зазначено, що хлопчик здоровий. Поки вчився цей тиждень – не виявляв агресію, нормальна дитина", - розповіла Вікторія Кузьменко.

Класний керівник того класу, в який потрапив Максим на початку навчального року, розповіла, що за перший тиждень зміг подружитися з однокласниками. Проте, як вона помітила, що хлопчик нічим не відрізнявся від однолітків, хіба що був трохи пригнічений.

"Хлопчик самий звичайний, можливо, трохи пригнічений, тому що тільки перевівся, але навіть за цей тиждень зміг подружитися з однокласниками", - розповіла Олена Карачун.

Мама Максима від коментарів відмовляється і після того, як вона дізналася про подію, зв'язалася з адвокатами.

Нагадаємо, у столичній спеціалізованій школі №94 восьмикласник напав на вчительку. Інцидент стався на уроці інформатики. 64-річний викладач поставила Максиму незадовільну оцінку за одне із завдань самостійної роботи. Хлопчик відреагував неадекватно. Він жбурнув у вчительку стілець, а потім завдав їй вісім ударів ножицями. Все це відбувалося на очах однокласників.

На даний момент викладач знаходиться в лікарні, у неї травма голови і пробита легеня. Максима також відвезли в лікарню – він в шоковому стані.

Раніше ми повідомляли про те, що з'ясувалися деталі про вчительку, яка постраждала від нападу школяра в Києві.

Також ми писали про те, що батьки скаржилися на постраждалу вчительку і раніше.

Відео: РБК-Україна

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся