ua en ru

Шокуючі подробиці: в мережі розповіли нові подробиці вбивства випускниці в Тернополі

Шокуючі подробиці: в мережі розповіли нові подробиці вбивства випускниці в Тернополі Ірина Мукоед (Колаж РБК-Україна)

Експерт виправдовує підозрюваного у вбивстві хлопця

У мережі розповіли, що телефон випускниці Ірини Мукоїд, яка була знайдена мертвою під Тернополем, був включений у 07:11. У цей час підозрюваний у вбивстві Василь Гнатюк був уже вдома. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила експерт-криміналіст Наталія Костилєва.

"З наших джерел стало відомо наступне: 16.11.2017 р. Захисники неповнолітнього підозрюваного Василя Гнатюка дізналися, що в цей день має відбутися судове засідання у Тернопільському районному суді, де має розглядатися клопотання слідчого, погоджене з прокурором про продовження тримання під вартою неповнолітнього ще на 60 діб. Цікаво те, що слідство не повідомило адвокатам про суд, і вони про нього дізналися випадково з своїх джерел. Стало відомо нам і про те, що був кинутий інформаційний фейк про те, що адвокати не з "явилися і зневажаючи всі норми Закону, Василю призначили безкоштовного адвоката", - написала Костильова.

Ніж на місці злочину відсутній, повідомляють адвокати підозрюваного.

"Адвокати з Вінниці встигли дістатися до Тернополя і в рамках судового засідання представили докази, що на огляді місця події, де знайшли Ірину Мукоїд, ніж був відсутній, про що ми повідомляли і в рамках журналістського розслідування. Крім того, захисникам вдалося встановити, що телефон Ірини Мукоїд був включений 26.06.2017 року в 07.11 приблизно за два км до того місця, де знайшли її тіло. У цей час Василь Гнатюк вже кілька годин був вдома", - написала Костильова.

Шокуючі подробиці: в мережі розповіли нові подробиці вбивства випускниці в Тернополі

Скріншот (facebook.com/natasha.kostyleva.1)

Після надання доказів та виступи захисників, суд відклав судовий розгляд на 17.11.2017 р.. О 15.00.

Як раніше повідомлялося, з'явилися подробиці про резонансне вбивство випускниці в Тернопільській області.