ua en ru

Шоколадна Україна: що чекає гостей на Національному святі солодощів у Львові

Шоколадна Україна: що чекає гостей на Національному святі солодощів у Львові Ілюстративне фото: шоколадні цукерки (pixabay.com)

Організатори пообіцяли гостям ярмарок та їстівну карту України

Щороку у Львові проводять Національне свято шоколаду. В цьому році "солодкий" захід проводитимуть протягом чотирьох днів. З 12 по 15 жовтня, у львівському Палаці Потоцьких буде проходити фестиваль, на якому представлять гігантські шоколадні скульптури та смачну карту України. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Шоколадна Україна: що чекає гостей на Національному святі солодощів у Львові

Фото: Національне свято шоколаду у Львові (city-adm.lviv.ua)

"12-15 жовтня стартує Національне свято шоколаду - всеукраїнське подія, що відбувається у Львові, і з року в рік об'єднує кращих виробників, майстерних шоколатьє і, звичайно, смачний шоколад. Особливістю фестивалю цього року є "Шоколадна Україна" - карта України розміром 8×5 метрів, з визначними архітектурними спорудами", - написали у повідомленні на сайті львівської міськради.

На святі шоколаду можна буде детально дізнатися, як виробляють шоколад. А ще всі гості зможуть насолодитися шоколадом на будь-який смак і шоколадними напоями. Крім того, у програмі заплановані "шоколадні" майстер-класи та ярмарок шоколаду, в яких можна буде взяти участь.

"Гостей також чекають скульптури з шоколаду: 9-метрова коробка цукерок, 5-метрова шоколадна млин і 3-метровий шоколадний ведмідь", - додали організатори заходу.

Національний свято шоколаду відбудеться у Палаці Потоцьких вул. Коперніка, 15.

До речі, нещодавно у Львові пройшов этнопоказ для жінок, які воюють на Донбасі.

А в луцькому замку проходив фестиваль пива і м'яса.

Також у Києві нещодавно проходив богатирський фестиваль "Muromets Fest" і там, на очах у Віталія Кличка, був встановлений новий світовий рекорд.

Рекомендуємо до перегляду:

Ставлення киян до вуличного фаст-фуду - опитування