У штаті Нью-Йорк заборонили дівчатам виходити заміж раніше 18 років
Влада хоче запобігти раннім примусовим шлюбам, особливо серед національних меншин
У штаті Нью-Йорк жінкам підвищили мінімальний вік для заміжжя із 14 до 18 років, щоб уникнути ранніх примусових шлюбів, передає The Independent.
Дотепер Нью-Йорк лишався одним із трьох штатів США, де було дозволено шлюби 14-річним дівчатам без дозволу батьків. Інші два – Північна Кароліна та Аляска
84% шлюбів національних меншин, зафіксованих у штаті протягом останніх десяти років, відбулися між неповнолітніми дівчатами та набагато старшими чоловіками.
Ухвалені поправки до закону забороняють дівчатам одружуватися до 18 років. Проте у 17-річному віці вони потребуватимуть згоди батьків та суду на шлюб. Ця процедура має допомагати переконуватися, чи добровільно наречені йдуть на такий крок.
Крім того, зміни у законодавстві мають поліпшити ситуацію із низькою освіченістю представників нацменшин у штаті та вплинути на зменшення кількості випадків домашнього насилля.
Попередній закон, до якого внесли правки, датується 1929 роком. У ньому не йшлося про те, чи може суд втручатися у процес дозволу чи заборони на укладання шлюбу.
Разом із тим, він дозволяв дівчатам одружуватися із 14 років, а розлучатися не раніше 18. Поправки змінили цей підхід – якщо дівчина отримала усі дозволи у 17 років і вийшла заміж – суд дозволив розлучитися у тому ж віці.
Нагадаємо, що американська співачка Гвен Стефані таємно вийшла заміж.