ua en ru

Што?: одіозний Царьов розповів про "страшні" плани Німеччини щодо "захоплення" України

Што?: одіозний Царьов розповів про "страшні" плани Німеччини щодо "захоплення" України Олег Царьов (Луганськ 24 youtube)

Скандальний екс-нардеп відзначився новим "ляпом"

Екс-"регіонал" Олег Царьов, який прославився своїми дурними висловлюваннями, видав новий "перл". На цей раз він, перебуваючи в Росії, дав коментар журналісту про те, що Німеччина хоче захопити українські чорноземи і металургію.

Про це Царьов розповів під час ефіру однієї з пропагандистських передач на росТБ. Також шанувальник "російського світу" розповів і про виняткову роль Німеччини під час Майдану.

"Я хочу нагадати, може деякі забули, Німеччина грала першу скрипку під час Майдану. Я хочу сказати, що Кличко був кандидатом від Німеччини на пост президента України. І тільки тому, що він не пройшов співбесіду у Байдена США вибрали Порошенко...Питання в тому, що Німеччина претендує на чорну металургію й чорноземи, які є в Україні", - сказав Царьов.

Відео: Царьов видав новий "перл" (YouTube/НТВ)

Як раніше повідомлялося, авторитетний британський журнал The Economist помістив на обкладинці нового номера колаж з Володимиром Путіним в образі царя.