ru ua

У Швеції скасували депортацію шестирічного українця, мати якого була знайдена мертвою

У Швеції скасували депортацію шестирічного українця, мати якого була знайдена мертвою Фото: Колаж РБК-Україна

Влада планує розглянути варіанти опіки над дитиною, що наявні в їх країні

Міграційна служба Швеції вирішила відкласти депортацію 6-річного Дениса, мати-українка якого була знайдена мертвою у шведському місті Седертельє. Влада хоче розглянути варіанти опіки над дитиною, що наявні в їх країні. Про це повідомляє Expressen.

Процес депортації Дениса владі, все-таки, вдалося зупинити. Петицію з проханням дозволити шестирічному Денису залишитися в Швеції підписали тисячі людей, у чому також допомогла преса.

Бабуся дитини зазначила: "Ми дуже щасливі, і ми хочемо подякувати всім людям, які допомогли нам". За її словами, процес депортації був припинений після інтерв'ю, яке у них взяли у будинку в Упсалі.

Відомо, що Денис і його мати приїхали до Швеції з України навесні 2015 року. Вони подали заявку на отримання виду на проживання, але їм відмовили у шведській Міграційній раді, а потім і в міграційному суді.

Навесні 2018 року мати Дениса була знайдена мертвою у квартирі у Седертелье і з тих пір дитина живе зі своїми бабусею та дідусем в Упсалі. Вони почали процес усиновлення, але Шведська міграційна рада вважала, що підстав залишати Дениса в країні немає.

Нагадаємо, на Мадагаскарі знайдений мертвим американський дипломат. Деталі події не розголошуються, проте повідомляється, що правоохоронні органи вже затримали підозрюваного у причетності до смерті жертви.

Ми писали, що в Одеській області на узбіччі автодороги виявили тіло чоловіка.

А також про те, що у Кривому Розі знайшли тіло мертвого немовляти.

Відео: РБК-Україна