ua en ru

Синоптик дала прогноз погоди для жителів Одеської області

Синоптик дала прогноз погоди для жителів Одеської області Фото: Погода (Lg-News.net)

Експерт рекомендує одеситам брати з собою пігулки для нормалізації тиску

Синоптик розповіла, на яку погоду варто очікувати жителям Одеси та Одеської області в середу, 11 січня. Наталка Діденко попередила, що вдень буде дощ, а ввечері, через низьку температуру, буде сніг. Впродовж всього дня в обласному центрі буде від 0 до -7 градусів.

Через непогоду, на думку експерта, потрібно бути готовим до головного болю та проблем із тиском.

"Одеса та Одещина. Завтра вранці в Одесі та області погода буде явно несприятлива, складна. Бо найближчої ночі на південь області, а вранці на більшу частину Одещини підтягнеться сніг. Вранці він почне переходити у мокрий сніг, а вдень - у дощ. Перша карта.
Плюс сильний вітер. Сніг - вночі, бо нічна температура в Одесі буде досить низькою, близько -7 градусів, а вдень потепліє аж до нуля, може, й до невеликих "плюсів".
Це розважатиметься циклон над Чорним морем. Друга карта. Тому, хто там в Одесі чи на Одещині - візьміть до уваги! І, окрім, негоди синоптичної, можуть бути ускладнення фізичні, головний біль, судині загострення. Профілактика вже зараз не завадить. Мокро, вітряно - відповідно одягайтеся, але й прихопіть із собою якісь пігулки від головного болю чи щось для нормалізації тиску", - написала Наталка Діденко.

До речі, власники магазинів в Стамбулі прихистили бездомних собак через аномальну погоду.