ua en ru

Синоптик назвала сім причин бути поблажливим до спеки

Синоптик назвала сім причин бути поблажливим до спеки Фото: Літня спека (Pixabey)

Дешевші комунальні послуги, жіночі капелюшки та яскраві люди на вулицях – лише незначна частина плюсів у сонячні дні

Відомий синоптик Наталя Діденко вірішила підбадьорити українців, які знемагають від літньої спеки, і написала про сім причин, чому треба з поблажкою відноситися до такої погоди. Про це вона розказала у Facebook.

"1. Спека буває лише влітку. А літо - це не мороз з брудною ожеледицею і темінню з чотирьох годин дня і хмарами безпросвітними на чотири місяці. Літо - це щастя.

2. Спека неймовірно урізноманітнює вулиці. Такої кількості кольорів на людях немає за іншої синоптичної ситуації. Такої кількості тематичних футболок, квітів на сарафанах, черепів у стразах на майках, гостроносих чоловічих білих басаножек, чемпіонатів 'Чиї шорти коротші?', 'У кого швидше спідниця перетвориться у широкий пояс', різнокольорового педікюру та татуажних брів, які вже скоро плавно переходитимуть у волосся на голові, слонячих яскравих сліпонів та люмінісцентних дірчастих кросівок. На відміну від тотально чорно-сірої маси осені та зими, у закритих шапках та куртках.

3. Лише у спеку на жінках з'являються справжні капелюшки. Не пенсіонерські, збережені з 70-х років, таких кримських, торгашеських, противних, з м'ятими крисами, а справжніх, у квітах, з мереживом, солом'яні, з тканини, навіть як з 20-тих чи 30-тих років. Стильні.

4. Ми починаємо справді цінувати воду і розуміти, що без неї просто немає життя.

5. Комунальні послуги значно дешевші.

6. Лікарі кажуть пити багато води, але хто там слухає лікарів. А спека змушує.

7. Спека, зазвичай, триває при антициклональному характері погоди. А це означає, що синоптику можна розслабитися і писати прогнози наперед на кілька днів лівою ногою. Бо все одно скрізь спека і без опадів", - перерахувала Діденко.

Синоптик назвала сім причин бути поблажливим до спеки

Скріншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

До речі, американець з'їздив в екстремальну подорож по Україні.