ua en ru

Синоптик попередила про небезпеку київського туману

Синоптик попередила про небезпеку київського туману Фото: Туман у горді

Починаючи з вечора понеділка, 16 січня, столицю накрила густа імла

Мешканці Києва скаржаться на те, що від туману, який спостерігався ще й вранці у вівторок, 17 грудня, слезилось в очах і дерло в горлі. Багато відчували запах гару і були стурбовані тим, що поблизу виникли пожежі. Втім, синоптик Наталка Діденко зазначила, що перевищень по угарному газу в місті не виявлено. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

Температура в приземному шарі низька, спостерігається інверсія, оскільки мороз досягає 6-8 градусів, вітру практично немає, штиль. Вгору повітря не рухається, ніби завмер, а разом з ним застигли всі продукти згорання від автомобілів, роботи котлів і різних опалювальних систем, - пояснила можливу причину туману Діденко.

Слід додати, що крім негативного впливу на наші органи дихання, тобто, на здоров'я людей, така ситуація ще й провокує транспортні пригоди, може ускладнювати роботу аеропортів. Є таке явище, як радіаційний туман, очевидно, втягнув у себе в умовах штилю всі щоденні міські викиди. Тому сьогодні дуже будемо уважними до себе і до уточненими офіційних повідомлень, - зазначила вона.

Раніше Styler повідомляв, що Київ "потонув" в густій імлі. Жителі почали активно ділиться знімками явища в мережі.