ua en ru

Синоптик попередила українців про майбутнє похолодання

Синоптик попередила українців про майбутнє похолодання Фото: Похолодання навесні

За словами Наталії, дощі прийдуть в Україну з 6 квітня

Народний синоптик Наталка Діденко попередила українців про погіршення погодних умов. За її словами, з 6 квітня на території України очікується похолодання і дощі. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"Вже з завтрашнього дня, 6 квітня, на захід України заходять дощі і похолодання. Температура повітря там знизиться - увага! - до +5 +9 градусів. На Тернопільщині та Хмельниччині ще буде веселіше, до + 12 + 14. Ці західні дощі завтра ввечері можуть перетворитися в західний сніг, тому що температура повітря ближче до ночі на 7 квітня знизиться в цій частині України до нуля і навіть в невеликих мінусів. Дощі поширяться у вечірні години четверга у Вінницькій області, Одеській та Житомирській", - написала синоптик.

"На Благовіщення, 7 квітня, дощі поширяться на значну частину нашої території, крім крайнього сходу - Луганської, Донецької області. 7 квітня похолодання пошириться далі. А вже 8 квітня, у суботу, не поздоровиться всім українцям - + 6 + 10 на Лівобережжі до + 9 + 13 градусів. У Києві завтра дощ, але до +15, +16 градусів. А про 7-е і 8-е і розповідати не хочу - дощі та похолодання. На Благовіщення ще + 10 + 13 з дощем, а в суботу зниження до + 9 + 10 градусів і також з дощем", - спрогнозувала Наталія.

Перешукала купу карт прогностичних, щоб краще проілюструвати найближчу какубеку, але вирішила, що іноді краще нормально ...

Опубліковано Наталкою Діденко 5 квітня 2017 р.

До речі, у Львівській області негода знеструмила понад 30 населених пунктів.