ua en ru

Синоптик прогнозує суттєве похолодання в Україні

Синоптик прогнозує суттєве похолодання в Україні Фото: Погода летом (Pixabey)

Експерт розказала, якою буде погода на початку тижня

В Україні очікується відчутне похолодання у понеділок, 7 серпня. Температура повітря впаде в західних і північних регіонах. Про це у Facebook повідомила синоптик Наталя Діденко.

"На заході, навколо Карпат, може бути навіть +15+18 градусів! Загалом похолодання торкнеться західних та північних областей. На заході переважно завтра очікується +18+24, на півночі +22+28 градусів. У центральних областях +26+32, у Дніпропетровській до +32+35 градусів ще", - пише вона.

Діденко констатує, що південна частина та східні області ще потерпатимуть від спеки, температура коливатиметься у межах +32+38 градусів.

Також, із похолоданням українцям на заході і півночі варто очікувати можливі шквали та град.

"Також завтра зливи з грозами очікуються у Вінницькій, Кіровоградській, місцями у Черкаській та Одеській областях. Східні області - Харків, Донецьк, Луганськ, більшість півдня, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Крим, а також Дніпропетровщина та Полтавщина - залишаться без дощу в понеділок", - зауважила експерт.

Синоптик прогнозує суттєве похолодання в Україні

Скриншот поста акаунта facebook.com/tala.didenko

За її словами, у Києві синоптична ситуація зміниться кардинально, у понеділок очікуються дощі з грозами.

"У столиці похолодання у понеділок до +23+25 градусів. Як це не смішно, але може ввечері навіть бути прохолодно. 8 серпня буде ще свіжа погода, 9 серпня просто комфортно тепло, а з 10 серпня знову повертається спека", - пише Діденко.

Синоптик зазначила, що на півдні України послаблення спеки поки не очікується, а можливе лише після 15 серпня. На сході прохолодніше стане тільки на Харківщині 8 серпня.

До речі, синоптик назвала сім причин бути поблажливим до спеки.