ua ru

Синоптик розповіла, яку погоду чекати у День закоханих

Синоптик розповіла, яку погоду чекати у День закоханих Фото: Кадр з фільму "Вічне сяйво чистого розуму"

Наталка Діденко дала прогноз на початок тижня та на вихідні

Стало відомо, якої погоди чекати українцям у День святого Валентина. Також синоптик Наталка Діденко відзначила, що на вихідних прийде відчутне потепління.

"Понеділок покотився. Сніг, який на радарі виглядає (перша карта), як якісь малесенькі цяточки, зробив у Києві зранку затори на дорогах. Що мені зовсім не зрозуміло. Бо це не сніг, а так, сніжок. Слизота додаткова на тротуарах - так, але чому на дорогах щось не те, не ясно. Але дивуватися заторам у великому місті не варто, бо це, синку, фантастика. Тобто, логіки тут не шукаємо", - написала Діденко.

"14 лютого, вівторок, буде перш за все вітряним, пориви досягатимуть штормових значень скрізь, окрім, хіба. західної частини України", - розповіла синоптик.

На півночі, на сході та в центральних областях ймовірно піде сніг. У Житомирській області синоптик прогнозує сніг із дощем. Ввечері опади поширяться на Миколаївську та Херсонську області.

Температура вночі від -7 до -12, на заході до -14. Вдень стовпчик термометра покаже від нуля до 4 градусів морозу, а на сході до -6 градусів.

У Києві в День Святого Валентина також йтиме сніг, сильний північно-західний вітер, вночі від -6 до -8 градусів, а вдень від 0 до 1 градуса морозу.

"Протягом тижня погода особливо не поміняється: коливання холодної ночі -прохолодного дня, періодичні опади. Не суттєві. А ось з вихідних, 18-19 лютого, прийде відчутне потепління. Не остаточне, але явно запахне весною", - спрогнозувала синоптик.

До речі, синоптик зробила оптимістичний прогноз на свято Стрітення.