ua en ru

Синоптик розповіла, коли українцям чекати значного потепління

Синоптик розповіла, коли українцям чекати значного потепління Фото: pixabay.com

Яка погода буде наступні сім днів

Синоптик Наталка Діденко розповіла про прогноз погоди на наступному тижні. Про це передає opinion.biz.ua.

За її словами, в кінці наступного тижня очікується серйозне потепління температури повітря в Україні.

"9-10 березня, в Шевченківські дні волога погода утримається. Однак опади будуть нерівномірними і чергуватися з проясненнями. Температура повітря досягне вдень 2-7 градусів тепла, на півдні - до 12 тепла, в Криму - до 14-16 тепла. У Харківській, Луганській, Сумській областях ще буде прохолодно, вночі до 6 морозу, вдень близько нуля", - каже синоптик.

Як повідомляє Діденко, внаслідок домінування теплою вологою атлантичної повітряної маси очікуються тумани з погіршенням видимості до 300-500 метрів, в нічні та ранкові години - ожеледь і посилення ожеледиці.

Також вона закликала стежити за дітьми, щоб вони не грали на тонкому весняному льоду.

"У подальшому, 11-15 березня, ці процеси тяния снігу і льоду стануть більш інтенсивними. Адже у більшості областей України передбачається подальше потепління. Температура повітря в західних областях становитиме 8-14 градусів тепла, у південній частині 7-12 градусів тепла. Переважати денна температура повітря в Україні з понеділка по четвер: 3-9 градусів вище нуля. На північному сході, Сумська, Харківська область, Луганська область, очікується 0-4 градуса тепла", - зазначила Наталка.

За її словами, в період з 11 по 15 березня у Києві утримається волога, відносно тепла повітряна маса. Очікуються періодичні опади у вигляді дощу і місцями мокрого снігу. У нічні години температура повітря знижуватиметься до невеликих "мінусів". Протягом дня стовпчики термометрів коливатимуться в межах 2-5 градусів тепла.

Синоптик, підкреслила, що істотне потепління слід очікувати з кінця наступного тижня.

Нагадаємо, що синоптик дала прогноз на вихідні.