ua en ru

Скандал у Кривому Розі, де вчителька заклеїла рот учням скотчем, дістав своє продовження

Скандал у Кривому Розі, де вчителька заклеїла рот учням скотчем, дістав своє продовження Фото: Діти (freepic.com)

Вчитель вибачився та написав заяву на звільнення

У Кривому Розі в одній зі шкіл вчитель на уроці хорегорафії принизив дітей, заклеївши їм рот скотчем, щоб мовчали і не порушували тишу. Інцидент закінчився звільненням педагога. Про це розповів батько дитини Сергій Стегар на сторінці спільноти "Кривий Ріг без цензури" в Facebook.

"Сьогодні був у директора школи, Людмили Іванівни. Окреме дякую їй, та членам комісії, за швидке вирішення цього питання. Вчитель хореографії щиро вибачився, та написав заяву за власним бажанням. Підсумком розгляду звернення до директора цілком задоволений", - повідомив він.

Скандал у Кривому Розі, де вчителька заклеїла рот учням скотчем, дістав своє продовження

Скріншот поста (facebook.com/Кривий Ріг без цензури)

Користувачі соцмереж в коментарях підтримали дії батька дитини.

"Так і потрібно робити. Головне не мовчати. Ви молодець, що стали на захист донечки. Бувають випадки, що вчителі знущаються, а батьки мовчать, бо ж дитина вчиться", - написала Тетяна Михалець.

"Гарні новини. Такі моменти ніде і ніколи не повинні повторюватися", - вважає Максим Глазков.

"Я і писав, що питання вирішується спокійно і з директором. Дуже часто більше паніку розводимо що все пропало замість спокійно підійти до проблеми і вирішити її в рамках правових відносин", - відзначив Євгеній Каплан.

"У директорки не було iншого вибору, iсторiя набула не аби якого розголосу", - пише Наталія Медведь.

Скандал у Кривому Розі, де вчителька заклеїла рот учням скотчем, дістав своє продовження

Скріншот коментарів (facebook.com/Кривий Ріг без цензури)

Нагадаємо, що у Кривому Розі в одній зі шкіл стався кричущий випадок. Вчитель на уроці хорегорафії принизив дітей, заклеївши їм рот скотчем, щоб мовчали і не порушували тишу.

Також повідомлялось про те, що у Татарстані влада змушує школи відмовлятися від вивчення рідної мови. Прокуратура і Рособрнадзор вже винесли директорам приписи про необхідність скорочення кількості уроків татарської мови і літератури. Деякі школи відповідають цим вимогам, інші — проти. Прихильники вивчення татарської вказують, що в результаті виконання вимог прокуратури майже три тисячі вчителів можуть втратити роботу.