ua en ru

Скандал зі львівським депутатом і Гітлером: вчительку звільнили

Скандал зі львівським депутатом і Гітлером: вчительку звільнили Фото: Мар'яна Батюк (facebook.com mabatyuk)

Інцидент стався за її посади в соцмережі

Депутата Львівської міськради Мар'яну Батюк, яка на своїй сторінці в Facebook привітала Адольфа Гітлера з днем народження, звільнили зі школи. Про це повідомила прес-служба міськради.

Депутата офіційним листом запрошували 24 квітня в ЛКП "Міський центр інформаційних технологій", щоб вона могла роз'яснити свою позицію. Проте вчителька не з'явилася для пояснень.

Мар'яна Батюк працювала в школі №100. Директор навчального закладу особисто вручив їй наказ про звільнення з роботи і трудову книжку.

"Ми не допустимо, щоб у львівських школах працювали люди, які прославляють тих, хто вбивав мільйони українців. І Гітлер, і Сталін — це злочинці, на руках яких кров наших предків, так і мільйони людей інших націй. Якщо вчителька історії цього не знає — їй не місце серед дітей", — заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

До речі, депутат зі Львова відхрестилася від скандалу з Гітлером.

Жінка заперечує привітання основоположника націонал-соціалізму з днем народження.

"Я шокована тим, що зараз відбувається. Я нічого не писала і не поширювала. Мабуть, мою сторінці зламали. Знаю, хто і і як вбивав мій народ. Я націоналістка. Як історик знаю, що нацистський і комуністичний режими - це два вогню, між якими боролися українці ", - сказала вона.

Більш того, Батюк уточнила, як ставиться до Адольфа Гітлера насправді.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну