ua en ru

Скандал в Одесі: шкільну вчительку звинувачують у шкуродерстві (фото)

Скандал в Одесі: шкільну вчительку звинувачують у шкуродерстві (фото) Фото: собака (wikimedia.org/Dove)

Собака жінки вже не перший раз "рве" місцевих котів

Вчительку однієї з місцевих шкіл в Одесі звинувачують у шкуродерстві через летальні випадки, пов'язаних із загибеллю місцевих котів. Відповідний пост зробила волонтер групи "Animal-SOS-Odessa" Олена Плеская на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу попросити у всіх небайдужих...покарати живодерку і вбивцю Тетяну Терновую. Вона, за допомогою свого пса, вбила ні в чому неповинну тварину на очах у багатьох людей. Ця кішечка жила не один рік на території банку Південний. В минулому році я забрала її, разом з маленьким кошеням. Вона прожила у мене два місяці, але всі ці дні вона рвалася назад, тому що на вулиці залишилася її друга половинка. Я стерилізувала і випустила її до нього", - сказала вона.

Скандал в Одесі: шкільну вчительку звинувачують у шкуродерстві (фото)

Фото: скріншот поста (facebook.com/Олена Плеская)

Більш того, волонтер розповіла про те, що рятувати кота довелося простим перехожим, в той час як самій власниці собаки ситуація була абсолютно байдужа.

"Вона спала в травичці і просто не встигла втекти, хватка собаки виявилася смертельною, а господиня стояла і спокійно дивилася на все. Її буквально відбили у собаки ногами люди, які проходили повз. Вона змогла тільки відповзти до будки охоронців, де її завжди годували. Господині було байдуже на все що відбувається і те, що вона повинна нести відповідальність за свої вчинки", - підкреслила Олена.

Звернемо увагу, що волонтерка також опублікувала фото вчительки, яка, як виявилося, працює в одній з місцевих шкіл.

"Я спілкувалася з людьми, яких влаштувала маленьку собачку, і вони розповіли, що також неодноразово піддавалися нападкам цієї особи з її собакою! А я тепер підозрюю що саме її собака задавила ще одного кота, який жив на території школи, в якій вона працює. Між іншим, собака гуляє без намордника", - уточнила волонтерка.

Скандал в Одесі: шкільну вчительку звинувачують у шкуродерстві (фото)

Фото: скандал з вчителькою в Одеса (facebook.com/Лена Плеская)

До речі, в музеї народної архітектури і побуту України в Пирогово вже кілька років чоловік б'є поні на очах у дітей.

Відео: video.rbc.ua