ua ru

Скандал з патрульною з Дніпра: поліція шукає авторів відео, які знущалися над "копом"

Скандал з патрульною з Дніпра: поліція шукає авторів відео, які знущалися над "копом" Фото: Поліція (socportal.info)

Поліція шукає людей, які знущалися над патрульною поліцейською в Дніпрі

У прес-службі поліції повідомили, що розшукують кривдників патрульної з Дніпра, які не викликали поліцейській швидку та знімали знущання на відео.

Про це вони повідомили Facebook.

"Також розшукуються свідки цієї події. Людей, які морально знущалися над дівчиною, притягнуть до відповідальності та публічно вибачатися перед патрульною", - написали у співтоваристві.

"Щоб виключити всілякі домисли про стан дівчини, у відповідному медичному закладі провели необхідні аналізи. Результат аналізів на алкогольне, наркотичне сп'яніння, а також вплив лікарських препаратів - негативний", - повідомили в поліції.

За даними співробітників, Тетяна знаходиться на стаціонарному лікуванні в клініці.

"За словами лікарів, її стан - середньої тяжкості. Наразі триває обстеження організму, діагностувати захворювання поки не вдалося. Найближчим часом відбудеться консиліум лікарів, на якому вони приймуть рішення щодо протоколу процедур", - сказано в повідомленні.

Управління патрульної поліції Дніпра висловлює офіційну позицію з приводу ситуації з відеороликом, який з'явився в мереж...

Опубліковано Патрульна поліція України 4 листопад 2016 р.

Нагадаємо, що вчора начальник національної поліції Хатія Деканоїдзе опублікувала відео знущання та назвала "покидьками" тих, хто його знімав.