Скандальний священик РПЦ закликав знищувати "зрадників" ракетами

Скандальний священик РПЦ закликав знищувати "зрадників" ракетами
Фото: Всеволод Чаплін

Протоієрей РПЦ називає всіх емігрантів "зрадниками батьківщини"

Протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін закликав до вбивств емігрантів, запропонувавши застосовувати проти них ракетну зброю. Про це священик написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами священнослужителя, "запроданці і зрадники, що втекли з різних держав з незападной політичною культурою в країни "вільного світу", насамперед на Захід затрепетали" після вбивства зведеного брата лідера КНДР Кім чен Нама.

Чаплін запропонував свої способи боротьби з злочинцями.

"Ось чим поганий, наприклад, – для початку дискусії – такий набір рішень: 1. Скасування мораторію на смертну кару для зрадників Батьківщини. 2. Авторизація спеціальних підрозділів на приведення вироків у виконання – навіть ціною власної свободи і життя. 3. Авторизація точкових ракетних ударів по зрадникам", – написав він.

 

Як же деякі бояться системної ліквідації втекли за кордон зрадників і зрадників... Який день світові ЗМІ з іст...

Опубліковано Vsevolod Chaplin 8 березень 2017 р.

Серед коментаторів Чапліна, що в цілому порівняли його пропозиції з нацистською практикою, але знайшлися й ті, хто підтримав їх, зазначивши лише «надмірність» ракетних ударів.

Читайте також, харківський священик-сепаратист купує любов за гроші.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся