ru ua

"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави

"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави Фото: Прикраса вулиці в Полтаві (facebook.com/elena.kuzina.543)

На Театральній площі встановили дивні фігури

У мережі висміяли своєрідний "креатив" на вулицях Полтави. Справа в тому, що Полтавська міська рада встановила в центрі міста дуже дивні і незрозумілі фігури. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналіст Олена Кузина.

"А якщо хтось ще не усвідомив, що "свято наближається", тепер вам про це нагадає щорічне наявність волохатого пі***ца на Театральній площі. В черговий раз Полтавська міська рада продемонстрував своє естетичне і концептуальне бачення того, як повинна виглядати центральна площа обласного центру", - написала журналістка.

"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях ПолтавиСкріншот (facebook.com/elena.kuzina.543)

"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави

Фото: Вуличні герої (facebook.com/elena.kuzina.543)

Користувачі мережі сміються над так званими святковими новорічними героями.

"Вони нас не зжеруть?" - запитав Олексій Андрусенко.

"Якутська скульптор вже не виглядає таким смішним" - написав Артур Ароян.

"Все набагато глибше... якщо зробити місце відлякує, то не буде натовпу в центрі міста і діти не будуть постійно просити батьків відвести їх на "ялинку", а будуть сидіти вдома. Менше перемерзнуть і захворіють, це турбота про дітей", - прокоментувала Маргарита Антонець.

"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях ПолтавиСкріншот коментарів (facebook.com/elena.kuzina.543)

В співтоваристві "Рагулі" на Facebook новину підписали лаконічно: "Скажи наркотикам "так".

"Скажи наркотикам "так": у мережі висміяли "креатив" на вулицях Полтави

Скріншот (facebook.com/raguli)

Нагадаємо, що в мережі обурилися дивними задачками у зошитах для маленьких дітей. Тести призначені для дошкільнят, приблизно 4-річного віку.