ru ua

"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)

"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото) Фото: Маршрутка, де не поважають сім'ї загиблих в АТО (facebook.com/ТетянаЦиганок)

Це вже далеко не перший випадок хамства водіїв громадського транспорту

У Києві водій маршрутки відмовився везти сина загиблого в АТО бійця за пільговим посвідченням. Про це повідомила мати хлопця Тетяна Циганок на своїй сторінці в Facebook.

"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)Фото: Водій-хам (facebook.com/ТетянаЦиганок)

"Водій маршрутки № 716 (станція метро "Нивки" - Вишневе) вигнав мого сина з маршрутки, коли він показав посвідчення сім'ї загиблого в АТО, сказавши, що вже є пільговики і "скільки можна вас возити". Давайте зробимо його "відомим", - написала вона.

"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)

Скріншот поста (facebook.com/ТетянаЦиганок)

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цей кричущий інцидент.

"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)"Скільки можна вас возити": у Києві водій вигнав з маршрутки дитину загиблого героя АТО (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/ТетянаЦиганок)

Це вже далеко не перший випадок хамства водіїв громадського транспорту по відношенню до учасників АТО і сім'ям загиблих героїв.

Нагадаємо, що у Волинській області водій у грубій формі вигнав з маршрутки сина загиблого бійця АТО.

"Водій змусив вийти дитини з маршрутки, потягнувши хлопця за руку, вирвав у нього з рук рюкзака і кинувши на протилежне сидіння. Діма змушений був вийти. Водій мотивував свій вчинок так: "У мене таких, як ти, багато, і я не зобов'язаний всіх вас возити". При тому, що у Діми був нульовий квиток (безкоштовний квиток з оплаченим касовим збором). І ніхто з пасажирів не заступився за нього", - розповіла вдова АТОшника.

Також повідомлялося, що в Кривому Розі водій маршрутки нахамив ветерану АТО Володимиру Яновичу.

"Більше ніколи в житті не буду користуватися так званим безкоштовним проїздом! Щоб так принижуватися! З самого початку: 13:35, площа Вызволення, кінцева зупинка маршрутки 286. Заходжу, показую посвідчення учасника бойових дій. Водій відповідає: "Забери від мене цю фігню"! Сів позаду нього і подумав - це мені вчулося чи справді? Перепитав у водія: "що ви сказали?". Каже: "фігню не показуй". У мене відразу перед очима та "фігня", - розповів АТОшник.