ua en ru

Помер відомий серійний вбивця Чарльз Менсон

Помер відомий серійний вбивця Чарльз Менсон Фото: Чарльз Менсон (California Department of Corrections and Rehabilitation)

Злочинцеві було 83 роки

У США помер серійний вбивця Чарльз Менсон, який відбував довічне ув'язнення. Про його кончину повідомило агентство Associated Press Twitter, посилаючись на заяву місцевої влади

"Влада заявила про смерть Чарльза Менсона, лідера культу і натхненника смерті акторки Шарон Тейт в 1969 році і ще шістьох людей", - сказано в повідомленні.

Помер відомий серійний вбивця Чарльз Менсон

Скріншот поста (twitter.com/AP)

Чарльз Менсон народився в 1934 році в Цинциннаті (штат Огайо). Популярність приоберл в кінці 1960-х, коли організував в Каліфорнії комуну під назвою "Сім'я". Члени організації вживали наркотики і поклонялися дияволу, а крім того здійснювали вбивства за вказівкою Менсона. Серед жертв була вагітна дружина режисера Романа Поланскі, актриса Шерон Тейт.

Поліції вдалося заарештувати всіх членів комуни. Чарльза Менсона засудили до дев'яти довічним ув'язненням. Він регулярно подавав прохання про умовно-дострокове звільнення, але комісія їх відхиляла.

Нагадаємо, що з'явилися страшне відео і подробиці смерті репера Lil Peep.

Репер Lil Peep помер напередодні свого концерту в місті Тусон (штат Арізона) від передозування наркотиками. Момент смерті артиста зняв його друг Бекси, який в цей момент вів пряму трансляцію в Instagram.

Про залежності репера Lil Peep від наркотиків було відомо давно. Він часто про це згадував у своїх піснях і писав у соцмережах. Артист називав себе "продуктивним наркоманом", але при цьому шанувальників закликав не вживати наркотичні речовини. Як пише Lenta.ru, Lil Peep любив кокаїн, ЛСД, гриби, екстазі і особливо заспокійливий засіб Xanax. Один час репер приймав по 20 таблеток транквілізатора в день, щоб "вгамувати тривогу".