ua en ru

Помер знаменитий тренер "Динамо"

Помер знаменитий тренер "Динамо" Фото: Євген Котельников (fcdynamo.kiev.ua)

Спортсмену було 78 років

У Києві помер заслужений футбольний тренер України Євген Котельников, який "відкрив" Артема Мілевського і Олександра Алієва. Про смерть коуча "Динамо" повідомили на сайті столичного клубу.

З 1965 по 1977 рік Євген Котельников працював тренером в клубній дитячо-юнацькій футбольній школі "Динамо". Серед його вихованців були такі прославлені футболісти, як Володимир Безсонов, Геннадій Литовченко, Володимир Лозинський, Олексій Михайличенко, Павло Яковенко, Вадим Лазоренко і Віктор Сахно.

У період з 1977-го по 1990 рік він був державним тренером СРСР Федерації футболу України, а в 1983 році став коучем збірної Української РСР на літній Спартакіаді народів СРСР.

У 1991 році Євген Котельников був одним із засновників Федерації футболу України і до 1995-го обіймав посаду першого віце-президента організації.

У 1997 році він повернувся в "Динамо", де очолив департамент футболу на запрошення Григорія Суркіса. Він відкрив таких зірок як Артем Мілевський та Олександр Алієв.

Нагадаємо, в США помер лідер відомої рок-групи.

За попередніми даними, музикант помер 12 грудня, отримавши серйозні травми після падіння. Він сильно травмував шию і спину, однак відмовився лікуватися в лікарні і відправився додому.