ru ua

"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця

"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця Фото: Тигран Енгібарян (facebook.com/ps.kharkiv)

Українці висловилися про рішення харківських суддів по справі Тиграна Енгібаряна

У січні 2018 року 18-річний Тигран Енгібарян збив на смерть 17-річного Володимира Веношкіна та зник з місця аварії. 29 серпня 2018 року Апеляційний суд Харківської області змінив три роки тюремного ув'язнення на умовне з випробувальним терміном.

Таким чином колегія суддів Апеляційного суду Харківської області задовольнила апеляційні скарги захисників і самого звинуваченого у ДТП, поданих на вирок Московського районного суду міста Харкова від 23 квітня 2018 року.

"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця

Винуватець ДТП (facebook.com/pavelveter)

Рішення суду викликало обговорення в мережі. З'явилося безліч коментарів під публікацією на сторінці "Київ Оперативний" в соцмережі Facebook.

Ситуацію прокоментували багато користувачів:

"Як таке взагалі можливо?! На пішохідному переході вбив людину, проїжджаючи на червоне, зник з місця ДТП, і йому це зійшло з рук. Таке можливо тільки в Україні і деяких країнах Африки!".

"Це ж скільки треба було влити, щоб судді прийняли таке рішення?!... Позорище".

"Якщо він зник з місця ДТП, як можна давати умовно? Хоча розумію як".

"За такі рішення суддів треба самих на нари саджати".

"Якщо батькам справедливість не потрібна при загиблому сині, то чого дивуватися всьому іншому в цій країні?".

"Люди, ви так дивуєтесь, ніби сталося щось зовсім незвичайне для нашої країни... Ось приміром Зайцева, яка забрала на той світ сім людей, досі гуляє і живе, з'являється на засідання суду, нафарбована, пахне і цвіте, в очах немає ні найменшого жалю перед сім'ями загиблих... Такі тварі переживуть всіх нас з вами, і щоб вони не зробили, їм за це нічого не буде...".

"Хтось здивований?".

"Як?".

"Торгівля правосуддям процвітає".

"Батьки загиблого підлітка відмовилися від претензій".

"Ціна людського життя".

"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця

Скріншот поста (facebook.com/KyivOperativ)

"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця"Скоро і Зайцеву випустять": мережу обурило рішення суду по справі водія, який на смерть збив 17-річного хлопця

Скріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

Загиблий 17-річний Володимир Веношкін навчався у Харківському коледжі державного університету телекомунікацій, а у вільний час займався футболом - спочатку в секції при школі №85, а потім у складі аматорської команди.

Смертельне ДТП сталося 16 січня 2018 року на Салтівському шосе Харкова. 18-річний водій автомобіля Toyota Camry скоїв наїзд на 17-річного пішохода і зник з місця події. Аварія була зафіксована на відео, яке можна переглянути за посиланням.

Поліція оголосила план "Перехоплення". Правоохоронці виявили пошкоджену іномарку і Енгибаряна, який був за кермом.

Через два дні з'явилося відео з визнанням 18-річного винуватця смертельного ДТП в Харкові.

23 квітня суд засудив винуватця смертельного ДТП у Харкові до трьох років в'язниці.

Раніше повідомлялося, що винуватця смертельного ДТП у Харкові Енгібаряна відпустили на свободу.

Огляд резонансних ДТП, що трапилися за місяць (відео: STYLER.rbc.ua)