"Слідом Сталін і Гітлер": в мережі висміяли відкриття пам'ятника Івану Грозному в РФ

Субота 15 жовтня 2016 18:15
"Слідом Сталін і Гітлер": в мережі висміяли відкриття пам'ятника Івану Грозному в РФ
Фото: Відкриття пам'ятника в Орлі (novayagazeta.ru)

На відкритті монументу були присутні чиновники і путінські байкери

У соціальних мережах висміяли відкриття у російському місті Орел пам'ятника російського царя-тирана Івану Грозному. На урочистому заході були пропутінської байкерів з клубу "Нічні вовки" Олександр "Хірург" Залдостанов, публіцист Олександр Проханов, політолог Сергій Кургінян і губернатор Орловської області Вадим Потомський.

Фото з церемонії відкриття пам'ятника опублікувала російська Новая газета.

"Фото ведучих церемонії відкриття пам'ятника Івану Грозному в Орлі — саме по собі пам'ятник сбывшемуся письменнику Сорокіну", — підписала Twitter фото російська "Нова газета".

"Грязноязикi старезні комуняки з протухлими мізками, аля проханякус!", "Цар Іван був битий в Європі, втратив землі, довів Московію до голоду і зараз теж. Вони нас попереджають — а ви їх лаєте!", "Слідом Сталін, Гітлер, може Чикатило...", "А Малюті Скуратову пам'ятник поряд не планується поставити?", "Паноптикум", "Інших персонажів на відкриття такого пам'ятника не може бути за визначенням", — коментували користувачі Twitter.

"Слідом Сталін і Гітлер": в мережі висміяли відкриття пам'ятника Івану Грозному в РФ

До речі, у Криму шторм "декоммунизировал" пам'ятник червоним десантникам.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся