ua en ru

"Наступна після Окуєвої - ти": відомій журналістці погрожують розправою

"Наступна після Окуєвої - ти": відомій журналістці погрожують розправою Фото: Соня Кошкіна (facebook.com/sonya.koshkina)

Українці загрожують вилити кислоту в обличчя

Відома українська журналістка, яка працює під псевдонімом Соня Кошкіна, отримала погрози про розправу. Попередження про смерть їй прислали в особисті повідомлення в соцмережі Facebook.

"Шанувала свій фейсбук. Вечір перестає бути млосним", - підписала вона скріншот.

"Наступна ціль після Окуєвої - це ти. Готуйся померти і чекай свою смерть. Кислотою в обличчя", - написали журналістці.

"Наступна після Окуєвої - ти": відомій журналістці погрожують розправоюСкріншот (facebook.com/sonya.koshkina)

Користувачі в коментарях порадили Кошкіній написати заяву в поліцію.

"Кислотою в обличчя? Це такий завуальований комплімент. Але дуже збочений. Соня, пиши заяву", - написав Євген Кузьменко.

"Напиши заяву", - прокоментувала Катерина Кириченко.

"Наступна після Окуєвої - ти": відомій журналістці погрожують розправоюСкріншот коментарів (facebook.com/sonya.koshkina)

Нагадаємо, що Соня Кошкіна (Ксенія Василенко) - українська журналістка, співвласник і шеф-редактор інтернет-видання Lb.ua, телеведуча, автор книги "Майдан. Нерозказана історія". З 2003 по 2005 рік була кореспондентом газети "День". У вересні 2005 року почала працювати в інтернет-виданні "Обозреватель". Саме тоді за пропозицією шеф-редактора сайту Олега Медведєва взяла псевдонім.

У середині лютого 2015 році випустила книгу "Майдан. Нерозказана історія", присвячену подіям Евромайдана 2013-2014 років. Слоган книги — "головне розслідування подій Революції Гідності". Її основою стали як самі матеріали журналіста, так і інтерв'ю з учасниками тих подій, серед яких були Олександр Турчинов, Рінат Ахметов, Петро Порошенко та Олександр Янукович, Юлія Тимошенко та інші.

Як раніше повідомлялося, у Київській області застрелили учасницю антитерористичної операції (АТО) на Донбасі Аміну Окуеву. Згідно з даними на сайті Верховної Ради, Окуєва була помічницею народного депутата від "Радикальної партії" Ігоря Мосійчука, на якого 25 жовтня в Києві було скоєно замах. Нагадаємо, 1 червня в Києві стався напад на Окуеву і Осмаєва, які служили в чеченському батальйоні імені Джохара Дудаєва, що бере участь у конфлікті на Донбасі на стороні сил АТО.