ua en ru

"Складно уявити, як тобі боляче": мережу довела до сліз історія про луганчанина, який втратив маму

"Складно уявити, як тобі боляче": мережу довела до сліз історія про луганчанина, який втратив маму Фото: Солдат (facebook.com ato.news)

І він не може поїхати на похорон через загрозу з боку терористів

В мережі розповіли сумну історію про долю поліцейського (колишнього працівника міліції) з Луганська, який залишився вірний Україні і був змушений покинути дім через загрозу з боку терористів самопроголошеної "ЛНР". Про це повідомив журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці в Facebook.

За словами Іванова, цей чоловік, коли почалася війна, городами втік від сепаратистів і приєднався до нечисленних на той час співробітників луганської міліції, які не зрадили присязі і потім три роки відслужив в зоні АТО.

"Три роки відслужив в зоні АТО - Станиця, Щастя та інші місця сумнівної комфортності. Брав участь у звільненні та зачистках Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного. Реальний УБД, не аватар. Зараз працює в іншій області", - повідомив журналіст.

Сергій розповів, що зараз з цим його знайомим сталося горе – померла мама.

"І сьогодні він не може попрощатися з мамою, поховати її, адже на малій батьківщині він - ворог народу із заочним смертним вироком, як і багато з нас", - обурився журналіст.

"Складно уявити, як тобі боляче, друже. Як на тебе тисне відчуття безсилля, несправедливості, незбагненності того, що сталось. Не існує слів, які б могли б вгамувати твій біль. Але ти - правильна, гідна людина, це абсолютно точно. Тримайся. І ще я б хотів, щоб люди, які щодня розмазують по фейсбуку шмарклі про нестерпний тягар буття, принаймні приблизно уявляли, як він насправді виглядає", - написав Іванов.

"Складно уявити, як тобі боляче": мережу довела до сліз історія про луганчанина, який втратив маму

Скріншот поста (facebook.com/applecrysis)

В коментарях під постом люди приєдналися до співчуттів.

"Співчуття. Навесні там ховали мою бабусю. Ті самі відчуття безсилля, коли не можеш провести рідну людину в останній шлях", - пише Зоя Буйницька.

"Складно уявити, як тобі боляче": мережу довела до сліз історія про луганчанина, який втратив маму

Скріншот коментарів (facebook.com/applecrysis)

Нагадаємо, що у мережі розповіли історію про бійця АТО, який покінчив життя самогубством після відвідування психолога.