ua ru

Смертельне ДТП у Харкові: у справі Зайцевої з'явилася нова інформація

Смертельне ДТП у Харкові: у справі Зайцевої з'явилася нова інформація Колаж РБК-Україна

Слідчі підозрюють, що Зайцева прогулювала уроки з водіння

Слідчі провели обшуки в автошколі, яку відвідувала Олена Зайцева і вилучили документи за той період, коли вона отримувала права. Про це повідомляє видання KHARKIV Today.

В ПП "Транстур" провели обшук і вилучили документи за осінь 2015 року, як раз за той період, коли Олена Зайцева проходила навчання в автошколі й отримала там права.

Відомо, що Олена Зайцева проходила навчання в автошколі в період з 2 жовтня по 27 листопада, а 5 грудня вона отримала документ, який підтверджував її право на водіння автомобіля.

Однак у слідчих виникли підозри про відвідування занять Зайцевою, так як за даними Державної міграційної служби, вона з 8 по 11 жовтня перебувала за межами України.

Під час обшуків були вилучені протоколи екзаменаційної комісії, а також документи про банківські виписки за вказаний період.

Смертельне ДТП у Харкові: у справі Зайцевої з'явилася нова інформація

Скріншот фото (2day.kh.ua)

Представники автошколи повідомили, що під час проведення обшуків, директору ПП "Транстур" стало погано і її госпіталізували. Однак, школа продовжує працювати в штатному режимі.

Нагадаємо, 11 вересня відбудеться чергове засідання у справі про ДТП. В суд повинні доставити лікаря-нарколога Олену Федірко, яка проводила забір аналізів у Олени Зайцевої, а потім несподівано звільнилася і зникла.

Також ми повідомляли про те, що спливли нові деталі зникнення ключового свідка у справі Зайцевої.

Відео: РБК-Україна