ua en ru

Смертельна ДТП у Харкові: з'явилися нові дані про свідків

Смертельна ДТП у Харкові: з'явилися нові дані про свідків Колаж РБК-Україна

У суді зачитали нову інформацію про зниклого свідка

Відео: YouTube/Факти ICTV

На засіданні суду прокурор зачитав нові дані про місцезнаходження головного свідка по справі про ДТП у Харкові Олени Федірко. Про це повідомляють "Факти".

В Київському суді Харкова, у вівторок, 2 жовтня відбулося чергове засідання у справі про смертельну ДТП на вулиці Сумській. Родичі жертв зізналися, що вже втратили віру на те, що винні понесуть справедливе покарання, а також звернулися до президента України і попросили захистити їх право на справедливий суд.

Під час засідання прокурор зачитав офіційну відповідь від прикордонної служби України з приводу виїзду на тимчасово окуповані території лікаря-нарколога Олени Федірко.

З'ясувалося, що Федірко не виїжджала на тимчасово окуповані території Донецької або Луганської області. Суддя дав розпорядження шукати лікаря-нарколога далі для того, щоб доставити її на засідання суду, яке призначено на 9 жовтня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що головний свідок у справі про ДТП, лікар-нарколог Олена Федірко, яка проводила експертизи у Олени Зайцевої, виїхала на тимчасово окуповані території.

А також розповідали про те, що другий учасник смертельного ДТП Геннадій Дронов вперше розповів свою версію ДТП в Харкові.

Відео: РБК-Україна