ru ua

Смертельна ДТП у Харкові: з'ясувалися нові подробиці про зниклого свідка

Смертельна ДТП у Харкові: з'ясувалися нові подробиці про зниклого свідка Колаж РБК-Україна

У Олени Зайцевої з'явився ще один адвокат

Адвокат потерпілих у смертельній ДТП у Харкові заявляє, що в ситуації зі зникненням лікаря-нарколога Олени Федірко багато нестиковок. Про це пише "OBOZREVATEL".

Адвокат потерпілих Лариса Матвєєва розповіла, що інформацію про від'їзд лікаря-нарколога Олени Федірко на окуповану територію "ЛНР" повідомив чоловік, який назвався телефонним майстром.

"Чоловічий голос повідомив поліцейському, що Федірко виїхала на непідконтрольну територію. А коли поліцейський поцікавився, з ким розмовляє, то чоловічий голос сказав, що це майстер по телефонам. Вперше чую, щоб майстер телефону так багато знав про свого клієнта", - повідомила Лариса Матвєєва.

Також відомо, що співробітники поліції кілька разів навідувалися додому до Федірко, однак, вдома її не виявили.

Крім того, Державна прикордонна служба не може підтвердити інформацію про те, що Федірко перетнула лінію розмежування.

"Ми не довіряємо нашим правоохоронцям і, звичайно, зробимо офіційні запити прикордонникам: коли і куди поїхала Федірко", - додала адвокат.

Вона повідомила, що у підсудної Олени Зайцевої з'явився ще один адвокат – Євген Мельниченко, який став третім за рахунком.

Мельниченко представив на засіданні суду нове відео, яке складається з двох частин, на якому Олену Зайцеву обстежують на предмет наркотичних речовин.

"Всі ми пам'ятаємо, що на перший огляд до нарколога Федірко Зайцеву возила поліцейська, яка є багаторічною подругою її мами. Зараз вона звільнилася з органів. Але, як заявив адвокат Зайцевої, зберігся запис з її нагрудної відеокамери, який, до речі, зберігається всього три місяці. Причому запис виявився не суцільним, а складається з двох частин, між якими явно щось вилучили. Цим відео новий адвокат намагався довести, що Федірко зовсім не оглядала Зайцеву. Куди поділася частина відео - він не пояснив", - розповіла Лариса Матвєєва.

Зазначимо, що ще одному фігуранту смертельного ДТП у Харкові, Геннадію Дронову, також дісталося на засіданні суду. Адвокат Зайцевої виявив у нього неоплачений штраф за порушення правил дорожнього руху. Датований цей штраф 2014 роком.

"Таким чином, адвокат доводить, що Дронов має звичку порушувати правила водіння. Правда, про свою підзахисну, яка мала кілька порушень перед аварією, він не згадав", - додала адвокат потерпілих Лариса Матвєєва.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що адвокат потерпілих заявила, що слідство "вигороджує" Зайцеву.

А також ми писали про те, що ключовий свідок у справі Зайцевої втекла на окуповані території.

Відео: РБК-Україна