ru ua

Смішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайлики

Смішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайлики Фото: Фігура з сіна (facebook.com/spivochepole)

Скульптури знаходяться на Співочому полі

У Києві з'явилися дивовижні фігури, виконані з сіна. Про це сказано в Facebook співтоваристві "Співоче поле".

Забавні фігури з сіна встановили на Співочому полі.

Так, із сіна створено персонаж мультфільму "Гидкий Я" – міньйон, який сидить на лавці. Також на території парку "оселилися" смайлики – популярні значки з інтернету, що зображують різні почуття і настрій. Серед них – закоханий і смайлик, що сміється до сліз .

Смішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайликиСмішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайликиСмішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайликиСмішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайликиСмішно до сліз: Київ "захопили" гігантські смайлики

Фігури з сіна (facebook.com/spivochepole)

До речі, у Київській області в місті Переяслав-Хмельницький місцевий житель Олександр Заруба змайстрував біля свого будинку гігантського 2-метрового снігового пса. За словами автора, він не може сказати, скільки снігу пішло на створення незвичайної скульптури. До будинку Олександра стали охоче сходитися сусіди та односельці.

"Я спочатку накидав величезну купу снігу — згрібав його по всьому двору, потім трамбував. Мені допомагала в цьому старша донечка, а потім приступив до виготовлення скульптури — символу року. Спочатку думав зліпити кокер-спаніеля, але потім зробив пса максимально схожим на персонажа з мультика "Жив був пес", — розповів Олександр.