ua en ru

"Змиріться з цим, вороги і дурні": блогер розповів, чому Росія не переможе Україну

"Змиріться з цим, вороги і дурні": блогер розповів, чому Росія не переможе Україну Фото: Люди на Майдані (РБК-Україна)

Україна буде жити і процвітати, вважає блогер

Відомий російський блогер Олександр Тверской поділився своїми думками щодо того, чому Росія не переможе Україну. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Читаю вже четвертий рік, що Україна ось-ось розвалиться, замерзне, розпадеться і взагалі згине". І смішно мені стає від цих слів. Україна пережила червоний терор 20-х, масові репресії і Голодомор 30-х, вторгнення фашистів 40-х. На українців падали одне за одним такі нелюдські звірства і муки, таке позамежне горі, такі кричуще несправедливі кари, що неможливо людському розуму і серця це все осмислити і зрозуміти. Але Україна і її народ вистояли і не дали себе поневолити і знищити. Нікому. Ніколи", - написав він.

"Змиріться з цим, вороги і дурні": блогер розповів, чому Росія не переможе Україну

Скріншот (facebook.com/TverskoyAA)

За словами Тверского, Україну ніхто і ніколи не поставить на коліна, як би Путіну цього не хотілося.

"Сьогодні якась жменька алкоголізованих люмпенів з Росії і якийсь плішивий недомірок зі своїми отпускниками, що страждає манією величі, вирішив пограти в завойовника і збирача земель, захотіли стерти з лиця Землі Україну і її народ? Ось ці недоноски, залишки тих катів, які вдиралися в українські будинки та хати, розстрілювали жінок, дітей, старих, насилували, мучили без розбору всіх підряд, потім морили їх голодом, вбивали за хлібні колоски, випалювали вогнем і мечем все українське, ось ці нелюди, нащадки своїх дідів і прадідів нелюдів, сьогодні там щось ще патякають в бік незалежної України? Не по Сеньці шапка. У вас тоді не вийшло, у вас і зараз нічого не вийде. Україну можна залити кров'ю, але Україну не можна поставити на коліна. Ніколи і ні перед ким", - резюмував блогер.

"Змиріться з цим, вороги і дурні": блогер розповів, чому Росія не переможе УкраїнуСкріншот (facebook.com/TverskoyAA)

Як раніше писав Styler, в українців немає жодних причин для того, щоб відчувати комплекс неповноцінності. Про причини розповіла блогер з США Тетяна Ворожко.