ua en ru

"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк

"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк Фото: Новий рік в окупованому Донецьку (Колаж РБК-Україна)

В окупованому місті не дуже святкова атмосфера

Відомий блогер Фашик Донецький опублікував знімки з передноворічного Донецька, який окупований проросійськими бойовиками. Він зазначає, що раніше для міста звичною справою була святкова метушня, але з приходом у місто "Градів" і танків відчуття Нового року нульове. Про це він пише у блозі на "Обозревателе".

"Центральна площа оккупированого РФ Донецька - це окремий п*здець зараз. Незрозумілі особистості в костюмах Дідів Морозів і шм*р в костюмах снігурки + поліцаї + НКВС-істи в громадянці + патрулі - це типу гірлянди ДНР-ської, для повноти відчуття свята па-рюцки так сказати", - каже блогер.

"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк"Сніжиночки з автоматами охороняють ялинку": блогер показав передноворічний Донецьк

Фото: Новий рік в окупованому Донецьку (Фашик Донецький/obozrevatel.com)

За його словами, у центрі міста багато озброєних людей.

"Автоматники навколо ялинки в центрі Донецька - це зайчики або сніжинки, а не автоматники. Ну, або снегурцы з АК. Снежиночки охороняють ялинку від диверсантиков, які мабуть хочуть вкрасти ялинку. Новорічну прикмету з окупації хочете? Якщо ти пішов у Новий рік до центральної ялинки Донецька без документів, то погано буде у тебе зі здоров'ям, а новорічну ніч цю ти не забудеш ніколи", - зазначив Фашик Донецький.

Центральні вулиці Донецька не прикрашали новорічною ілюмінацією.

"Вулиці Артема, Челюскінців, Ленінський проспект, Університетська нагадують про те, що Дід Мороз не настільки відморожений, щоб приходити з подарунками туди, де прав людини немає. В принципі, дідуган навіть прав: танки в супермаркетах купили? У шахтах гради накопали і міномети? Накопали, купили. Ну, значить і подарунки там теж знайдете, головне-знати, де копати", - зазначив автор.

До речі, женщина-снайпер АТО вразила новорічним привітанням.